Zprávy

Aktuální informace o všech novinkách z oblasti vývoje a výzkumu.

Účast na veletrhu v Damašku

07. 10. 2019

http://buildupsyria.com/

Účastníme se dalšího veletrhu, tentokrát až v dalekém Damašku! 
Do Sýrie jsme se vydali jako součást stánku našich partnerů. 
Zajímá vás veletrh? Více se dozvíte na stránkách http://buildupsyria.com/

Stone+tec 2018

Norenberg

02. 06. 2018

13.-16. June 2018

Stone+tec exhibition

Invitation

Dear Sir or Madam,

We kindly invite you to our exposition at the Stone+tec 2018 international fair.

The exhibition takes place from

13th until 16th of June at the Nuremberg Exhibition Centre, Germany. Exhibition is opened from 9:00 until 18:00.

Veletrh Powtech 2016

Norimberk, Německo

19. 04. 2016

https://www.powtech.de/en

Návštěva veletrhu v Německém Norimberku. Powtech je světová jednička v oblasti technologií na zpracování práškových, granulových a sypkých materiálů. K vidění je spousta inovací ve zdrobňování, dopravě, mixování, sítování a dávkování materiálů.

Veletrh Marmomacc 2015 (Itálie)

Verona

01. 09. 2015

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na veletrhu Marmomacc 2015 v italské Veroně. Veletrh je zaměřen na zpracování kamene, včetně technologií a mechanizace pro výrobu produktů z kamene. Navštívit nás můžete v termínu 30.9. - 3.10.2015 na našem stánku v hale Centroservizi Arena, stánek č. 28 (společný s insitutem IS.I.M.). Na veletrhu bude ke shlédnutí jak společná expozici strojů a technologií společnosti LAVARIS a ČVUT, tak i odborný seminář. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Veletrh Festivalu Exportu (ČR)

Praha

22. 06. 2015

Velice děkujeme za Váš zájem, který jste nám projevili na mezinárodním veletrhu Festival Exportu v Praze. Na stánku jsme Vám představili zejména nové stavební materiály, založené výhradně na bázi aktivního kamenného prachu. Rovněž velice děkujeme našim novým obchodním partnerům, se kterými se nám podařilo navázat cenný kontakt. Děkujeme a věříme v úspěšnost vzájemné spolupráce.

Vystavujeme na Festivalu Exportu (ČR)

Praha

15. 06. 2015

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na Festivalu Exportu v Kongresovém centru Praha. Cílem akce je podpora českého exportu a mezinárodní obchodní spolupráce. Navštívit nás můžete v termínu 17. - 18.6.2015 na našem stánku v hlavním výstavním prostoru. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Veletrh Stone+tec (Německo)

Německo

19. 05. 2015

Velice děkujeme za Váš zájem, který jste nám projevili na mezinárodním veletrhu zpracování a úpravy přírodního kamene Stone+tec v německém Norimberku. Na stánku jsme prezentovali zejména nově vyvinuté stavební materiály, založené výhradně na bázi aktivního kamenného prachu. Součástí expozice byl rovněž vysokorychlostní víceúrovňový mlýn pro zpracování kamenných odprašků na aktivní prach. Děkujeme a budeme se na Vás těšit na některém z příštích podobně zaměřených veletrhů.

Naši partneři
Logo ČVUT. Logo VŠCHT. Logo Total. Logo TAČR. Logo ČZU.